Terms & Conditions

Nie oddanie rzeczy w terminie  

1. W przypadku opóźnienia w nadaniu przesyłki Korzystający zobowiązuje się pokryć koszty dodatkowego odbioru przesyłki prez kuriera. 

2. Niezależnie od obowiązku poniesienia kosztów dodatkowego odbioru przesyłki przez kuriera Korzystający zobowiązuje się do zapłaty kary umownej w wysokości 5 zł za każdy dzień opóźnienia od każdej niezwróconej części ubrania.

3. W przypadku braku uiszczenia wskazanej kwoty w wyznaczonym terminie Biblioteka jest uprawniona do pokrycia kosztów dodatkowego odbioru przesyłki oraz kary umownej z kaucji wpłaconej przez Korzystającego lub ustanowionej blokady środków na rachunku bankowym.

4. Nienadanie przesyłki w terminie 3 dni od upływu okresu korzystania wskazanemu kurierowi może skutkować zablokowaniem konta Korzystającego, rozwiązaniem umowy z skutkiem natychmiastowym z winy Korzystającego.

5. Biblioteka informuje, iż nie oddanie ubrań w terminie może wypełniać znamiona przestępstwa przywłaszczenia określonego w art. 284 Kodeksu Karnego.Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Akceptuję