Zwroty produktów

Pożyczanie

Załóż indywidualne konto użytkownika na stronie internetowej, wykup wybrany przez siebie abonament i wybierz dowolnie do 4 rzeczy z aktualnych zbiorów Biblioteki Ubrań. Po zatwierdzeniu 'Zamawiam', rozpoczniemy przygotowywanie i realizację Twojej paczki. Zamówiony przez nas kurier dostarczy Ci przesyłkę w ciągu 3-5 dni. Dowiedz się więcej, jak wypożyczać na Jak działa Biblioteka Ubrań?

Masz wątpliwości, czy na pewno coś będzie na Ciebie pasować? Zawsze możemy wysłać Ci dodatkowe zdjęcia lub informacje o ubraniu. Daj nam tylko znać, klikając ‘Zapytaj o ubranie’.

Zwroty

Po zakończeniu użytkowania wypożyczonych ubrań, należy zwrócić rzeczy do naszej biblioteki za pośrednictwem kuriera, którego zamawiamy. Obliczamy całkowity okres wypożyczenia dla wspólnej wygody i oszczędności czasu. Po zwrocie ubrań, my się zajmujemy praniem i czyszczeniem wszystkich ubrań 

W każdej paczce znajduje się list przewozowy. Po upływie okresu wypożyczenia zapakuj ubrania do tego samego kartonu wysyłkowego, przyklej list przewozowy na paczce oraz nadaj wyznaczonemu przez nas kurierowi. Koszty wysyłki w dwie strony pokrywa Biblioteka.

Informacje dotyczące zamówienia
Informacje o produkcie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Akceptuję