WYBIERZ JEDEN Z DWÓCH PAKIETÓW 

Pakiet 1

4 ubrania - 7 dni - 97 zł

  

Dla kogo?

 

Potrzebujesz chwilowej zmiany i nowych ubrań, ale nie chcesz ich później gromadzić na dnie szafy? Przed Tobą karnawał, studniówka lub randka? To czas by zabłysnąć nowymi outfitami! Po co kupować kreację na jeden raz - Wypożyczaj zamiast kupować!

         

Pakiet 2

4 ubrania - 30 dni - 249 zł

  

Dla kogo?

 

Jesteś poszukiwaczką modowych perełek i lubisz ciągle bawić się swoim stylem? Niekończąca się szafa zapewni Ci nowe, wyjątkowe outfity przez cały miesiąc. Styl masz, ubrania pożyczasz. 


        

KROK PIERWSZY
 
 
Załóż konto 
 
Naciskając w prawym górnym rogu ikonkę ludzika założysz bezpłatne konto użytkownika. Od teraz będziesz mogła dodawać ubrania do szafy i tworzyć swoją listę ubrań. 
Szukać ubrań możesz w dwóch opcjach: według stylów lub katalogu. Już wiesz, co i jak! Zacznij swoją przygodę z wypożyczaniem ubrań.

KROK DRUGI
 
 
Wypożycz 4 ubrania
 
Wybierz ze swojej listy ubrań 4 rzeczy, a następnie zdecyduj o pakiecie: czy chcesz ubrania wypożyczyć na 7, czy 30 dni i złóż zamówienie. My przygotujemy dla Ciebie paczkę i zamówimy kuriera. Czas dostawy to 1-5 dni. 

Dodatkowo do zamówienia pobierana jest zwrotna kaucja w wysokości 50 zł.KROK TRZECI
 
 
Załóż ubrania
 
Czas wypożyczenia ubrań zaczyna biec dopiero po odebraniu paczki od kuriera. Wypożyczone ubrania są zawsze czyste i ready-to-wear. Zacznij zabawę z modą i twórz nowe stylizacje. To Twój czas z mega ubraniami. Jedyne, co Cię teraz ogranicza, to Twoja wyobraźnia! 

Jeśli wypożyczyłaś ubrania na dłużej i chcesz je wyprać, sprawdź metkę lub zajrzyj w zakładkę Pielęgnacja na stronie danego ubrania. Znajdziesz tam wskazówki dotyczące prania i prasowania.


KROK CZWARTY
 
 
Zwróć ubrania 
 
Kiedy okres wypożyczenia dobiega końca wyślemy do Ciebie pytanie: czy chcesz aby kurier odebrał paczkę, czy wolisz sama ją oddać do ServicePoint. Spakuj pożyczone ubrania w ten sam karton i odeślij je do nas.

Odsyłając ubrania nie musisz ich prać. My zrobimy to za Ciebie!


PYTANIA, KTÓRYCH DOSTAJEMY WIELE... 

Czy przesyłka jest darmowa?

Tak, przesyłka w dwie strony jest darmowa. Kurier dostarczy Ci paczkę z ubraniami prosto do Twojego domu. Bez znaczenia, w którym rejonie Polski mieszkasz.

Co z czyszczeniem ubrań?

Po zwrocie, my się zajmujemy praniem, pielęgnacją i czyszczeniem chemicznym. Bardzo dbamy o utrzymanie wszystkich rzeczy w stanie tip top, więc otrzymujesz je w paczce w stanie ready-to-wear.

Czy mogę zatrzymać ubrania?

Niestety nie, ubrania są do wypożyczenia, nie na sprzedaż. Za każdy dzień przetrzymania każdej rzeczy naliczona zostanie kara w wysokości 5 zł za każdy dzień przetrzymania pojedynczej sztuki. W przypadku nie oddania wypożyczonych rzeczy, sprawą zajmuje się prawnik.

Co się stanie, jeśli zgubię lub zniszczę ubranie?

Wszystkie ubrania są zabezpieczone, co oznacza, że dodatkowo na okres wypożyczenia ubrań pobierana jest kwota kaucji w wysokości 50 zł. Jeśli ubrania wrócą do Biblioteki Ubrań nie uszkodzone, nie poplamione, kwota ta jest zwracana. Jeśli zauważymy defekt, od razu poinformujemy Cię o tym i zdecydujemy, czy ubrania wymaga dalszych konsultacji z krawcową. W przypadku zniszczenia lub naprawy, zostanie pobrana suma za szkodę lub koszt naprawę ubrania.

Jak wygląda funkcjonowanie kaucji i ile wynosi?

Przy płatności za wybrany pakiet, automatycznie pobierana jest kwota kaucji w wysokości 50 zł. Jeśli ubrania wrócą do nas niezniszczone, niepoplamione, kaucja zostanie Ci zwrócona na podane przez Ciebie konto bankowe.

Co jeśli ubranie nie jest na mnie dobre?

Staramy się wymierzyć i opisać ubrania jak najlepiej, dlatego zanim zamówisz, sprawdź swoje wymiary. Nie ma możliwości wymiany ubrań, ponieważ tak naprawdę nic nie ryzykujesz, ponieważ nic nie kupujesz.

Jak mogę wymienić ubrania na coś nowego? W jaki sposób przedłużyć pakiet?

Działamy w kółko, proces wyboru nowego pakietu wygląda tak jak za pierwszych razem. Wysyłamy paczkę dopiero w momencie, kiedy zostanie odesłana poprzednia i stan ubrań będzie dobry.

Czy mogę wybrać mniej niż 4 rzeczy?

Tak, można wypożyczyć maksymalnie​ 4 rzeczy, czyli mogą być równie dobrze 2 lub 3, ale koszt pakietu nie zmienia się.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Akceptuję