a.  Realizacja zamówienia następuje po dokonaniu Zamówienia w Serwisie.
b.  Zamówienia doręczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Do wyboru są dwie formy doręczenia: doręczenie kurierem w godzinach 9:00-17:00 lub do punktu ServicePoint.
c.  Przed złożeniem zamówienia Korzystającemu wyświetl się podsumowanie zamówienia przez wskazanie następujących danych:

- pakiet z którego korzysta
- lista wybranych ubrań
- wyszczególnienie wszystkich kosztów
- dane do wysyłki
- dane do faktury
- orientacyjny termin dostawy przez kuriera DHL
- informacje dotyczące zwrotu: termin zwrotu, informacja zwrocie na koszt BU, informacja o dołączonym liście przewozowym,
- odnośnik do informacji o realizacji ewentualnych zwrotów.

d. Złożenie zamówienia następuje przez wciśnięcie przycisku „Zamawiam” lub „Zamawiam i płacę”, który potwierdza złożenie zamówienia oraz wybór sposobu dostawy zamówienia.
e. Kliknięcie przycisku „Zamawiam i płacę” powoduje przeniesienie Korzystającego do panelu płatności. W przypadku, gdy Korzystający dokonuje zamówienia w ramach aktywnego Pakietu wykonanie zamówienia następuje po wciśnięciu przycisku „Zamawiam”. Po uiszczeniu płatności lub wciśnięciu przycisku „Zamawiam” następuje przesłanie Zamówienia do realizacji. Jednocześnie na adres e-mail zamawiającego wysłane zostanie potwierdzenie złożenia Zamówienia, zawierające ten sam komplet danych, które widoczne były na ostatnim kroku.
f. Zamówione ubrania są przesyłane w ciągu od dwóch do czterech dni roboczych na adres wskazany przez Korzystającego.
g. Po otrzymaniu zamówienia należy zapoznać się z dostarczonymi ubraniami. Ubrania są przesyłane czyste, wyprane / wyczyszczone oraz gotowe do użytku. Są zaopatrzone w metkę Biblioteki. Zerwanie metki potwierdza zgodność ubrań z zamówieniem oraz stanowi bezusterkowy odbiór ubrania przez Korzystającego. Zrywając metkę akceptujecie Państwo dostarczone ubrania i tracicie prawo do reklamacji co do jakości ubrań.
h. Jeżeli Ubrania noszą ślady uszkodzeń, Korzystający powinien je przed zerwaniem metki zgłosić za pośrednictwem Infolinii Technicznej lub zrezygnować najmu.
i. W przypadku negatywnej oceny stanu technicznego Ubrań, a także według swobodnego uznania Korzystającego, Korzystający uprawniony jest do kontynuowania najmu lub do odstąpienia od najmu, przy czym Korzystający ma prawo do odstąpienia od najmu do momentu upływu jednego dnia od otrzymania ubrań nie później, niż do momentu zerwania metki. W przypadku zasadnego odstąpienia od wynajmu Ubrań Korzystający nie zostanie obciążony opłatami za najem Ubrań.
j. W przypadku niewskazania uszkodzenia Ubrań Korzystający może zostać wezwany przez Bibliotekę do naprawienia szkody związanej z uszkodzeniem Ubrań.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Akceptuję