a. Korzystający może w terminie 14 dni od dnia wykupu abonamentu odstąpić od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.
b. W przypadku odstąpienia od umowy Biblioteka zwraca Korzystającemu w terminie 14 dni wszystkie pobrane opłaty, które nie zostały wykorzystane na usługi oferowane przez Bibliotekę.
c. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
d. Zwrotu płatności Biblioteka dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
e. Zwolnienie od kosztów i zwrot opłat w całości nie występuje w przypadku kiedy Korzystający w terminie 14 dni od zawarcia umowy skorzysta z wykupionego Abonamentu i zamówi wybrane ubranie. W takim przypadku Korzystający ponosi koszt jednomiesięcznego wykupionego Abonamentu.
f. Korzystający może odstąpić od umowy przez:

- wysłanie pisemnego oświadczenia na adres Biblioteki (formularz oświadczenia o odstąpieniu od umowy stanowi załącznik do niniejszego Regulaminu),

- przez wysłanie wiadomości za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na Koncie Korzystającego.

g. W przypadku prawidłowego złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy Biblioteka odsyła Korzystającemu potwierdzenie złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
h. Biblioteka zastrzega sobie prawo do wykluczenia z możliwości korzystania z usług Biblioteki w stosunku do rażąco nieuczciwego klienta. Przez rażąco nieuczciwego klienta należy rozumieć osobę, która w szczególności nie dokonała zwrotu otrzymanych ubrań, zwróciła ubrania w stanie zniszczonym związanym z korzystaniem z ubrań niezgodnie z ich przeznaczeniem i odmawia pokrycia naprawy / wymiany ubrań oraz inne zachowania nieuczciwe w obrocie konsumenckim.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Akceptuję